13 червня 2018 р. НМАПО імені П. Л. Шупика відвідала делегація Університету Ланьчжоу у складі: президента Університету Ланьчжоу професора Янь Чунь Хуа, декана факультету ядерних досліджень і технологій професора У Ванса, головного лікаря Першої клініки Університету Ланьчжоу професора Лі Сюня. Академію представляли ректор академік НАМН України професор Юрій Вороненко, проректор з міжнародних зв'язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами професор Олеся Гульчій, керівник вiддiлу з мiжнародних зв'язкiв д. мед. н. Валерій Бугро та доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Максим Пилипенко.

Університет Ланьчжоу, заснований 1909 р., розташований у провінції Ганьсу (КНР), є одним з провідних китайських закладів вищої освіти та входить до 10 найкращих закладів, що здійснюють підготовку PhD у галузі медицини, природничих наук, математики, історії та медіа.

Зараз в університеті навчається близько 20 тисяч студентів, він має 6 кампусів, 3 власні клініки (Перша університетська клініка, Друга університетська клініка та Стоматологічна університетська клініка), 30 науково-дослідницьких інститутів і 18 головних лабораторій.

Сторони обмінялися думками і за результатами плідних переговорів була підписана Угода про співпрацю між Університетом Ланьчжоу та НМАПО імені П. Л. Шупика, яка стала точкою відліку довгого шляху професійної взаємодії та обміну досвідом задля забезпечення якості студентоцентрованого навчання та задоволення потреб суспільства в освітніх, наукових та медичних послугах