30 - 31 травня 2018 року на базі Національної наукової медичної бібліотеки України відбулася Друганауково-практична конференція «Заклади охорони здоров’я і виробники лікарських засобів: ефективне співробітництво у процесі медикаментозного забезпечення населення України».

Конференція відбулася згідно з Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ та НАМН України на 2018 рік.

Організатори конференції  Національна  медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика і Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України.

Тематика конференції відповідає основним напрямкам ініціативної науково-дослідної роботи кафедри організації і економіки фармації «Науково-теоретичне обґрунтування прискореного розвитку фармації, реінжиніринг процесів та кадрових ресурсів з ноофармацевтичних та емерджентних  позицій» (№ 0112U002362), що виконується у рамках наукової школи професора М. Пономаренка «Школа з раціонального фармацевтичного менеджменту і маркетингу».

«Щотижневик Аптека» опублікував матеріали  конференції «Заклади охорони здоров’я і виробники лікарських засобів: ефективне співробітництво у процесі медикаментозного забезпечення населення України», з якими можна ознайомитись: https://www.apteka.ua/article/459892;

https://www.apteka.ua/article/459371

Презентації всіх доповідей з науково-практичної конференції розміщені  у форматі pdf  за адресою:  https://fex.net/186926529607/516839967.

Посилання доступно без пароля.