Кафедра філософії факультету підвищення кваліфікації викладачів продовжує застосування інноваційних форм проведення семінарських занять для аспірантів, що зокрема спрямовані на розвиток духовних і морально-етичних принципів та засад особистості, а також фізичної та тілесної культури.

Так, 29 квітня в межах модулю «Технології наукової творчості» відбувся виїзний семінар «Технології наукової творчості: тілесність у карате та духовний розвиток особистості» для аспірантів очної вечірньої форми навчання.

Заняття проводили завідувач кафедри філософії професор С. Пустовіт і представник Української асоціації карате Кіокушинкайкан сенсей С. Доронін (3-й дан). Аспіранти взяли активну участь у тренуванні, познайомилися з принципами фізичної підготовки, основами техніки та філософії карате Кіокушинкайкан. Усі учасники отримали заряд бадьорості та здоров'я.