Наприкінці квітня 2018 року відбулася підсумкова конференція з циклу тематичного вдосконалення «Актуальні питання медичного права» для працівників комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» (КДЦ) Святошинського району м. Києва. Колективом кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права вперше адаптовано навчальний план до актуальних практичних проблем, що постають в умовах сучасної медичної реформи перед закладами охорони здоров’я, їх керівниками та працівниками.

Слухачі циклу, керівники КДЦ та його структурних підрозділів, отримали можливість удосконалити свої медико-правові компетентності щодо особливостей правового регулювання основних видів медичної діяльності в Україні та світі; юридичної відповідальності медичних працівників за професійні правопорушення; процесуальних правових засад взаємодії медичних працівників із правоохоронними органами; законодавчих вимог до надання медичної допомоги іноземцям та особам без громадянства; правових основ взаємодії із журналістами та громадськими активістами тощо.

Директор КДЦ Богдан Подлужний надіслав лист-подяку завідувачу кафедри професору Володимиру Краснову та колективу кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права, що працює в межах факультету підвищення кваліфікації викладачів, очолюваного Ларисою Бабінцевою.

Відзначимо, що інформацію про значну подію для закладу практичної охорони здоров’я було відображено на сайті Святошинської районної державної адміністрації в місті Києві.

Висловлюємо щиру подяку завідувачу інформаційно-аналітичного відділу КДЦ Ірині Тарасенко, організаційні зусилля та чуйне сприяння якої зробили можливим проведення першого в історії кафедри виїзного циклу з медико-правової тематики та відкрили нові шляхи для співпраці між академічною наукою та медичною і управлінською практикою.