7 – 8 травня 2018 р. відбулась ІІ Наукова конференція з міжнародною участю «Українська фармація — вчора, сьогодні, завтра».

Близько 100 учасників з усіх регіонів України зібралися в конференц-залі оздоровчого комплексу «Арніка» Національного природного парку «Синевир» Синевирської галявини, Міжгірського району Закарпатської області. Організатори конференції: Донецький національний медичний університет (ДНМУ) (кафедра фармації та фармакології та кафедра загальної та біологічної хімії № 1), Національний фармацевтичний університет (НФаУ) (кафедра організації та економіки фармації). Партнер конференції: група компаній «Кусум». Інформаційні партнери: «Щотижневик АПТЕКА»; журнал «Управління, економіка та забезпечення якості у фармації».

Розпочато конференцію було зі слів привітання від імені проректора з науково-педагогічної роботи д. мед. н. Ольги Чернишової; завідувача кафедри фармації та фармакології — професора Віктора Хоменка Донецького національного медичного університету імені М. Горького та Алли Немченко, професора, завідувача кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету.

Делегатами від НМАПО імені П. Л. Шупика  були: завідувач кафедри фармацевтичної технології і біофармації професор Лена Давтян, професор кафедри організації і економіки фармації Костянтин Косяченко, асистенти кафедри організації і економіки фармації Сабіна Аугунас та Іванна Саханда, які брали активну участь в засіданні круглого столу та в обговоренні з проблем розробки, виробництва, реалізації та перспектив створення лікарських засобів; удосконалення систем підготовки та перепідготовки фармацевтичних спеціалістів; актуальних питань щодо організації діяльності аптечних закладів в Україні та світовій практиці, соціально-економічних, психологічних та етичних аспектів сучасної фармацевтичної діяльності в Україні.