В Україні активно триває розбудова громадянського суспільства і колектив НМАПО імені П. Л. Шупика не залишається осторонь цього процесу. Так, співробітники кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів, поряд з науково-викладацькою роботою, регулярно беруть участь у громадській діяльності, спрямованій на розв’язання проблем вітчизняного фармацевтичного сектору та сфери охорони здоров’я в цілому. Формами такої громадської роботи є проведення просвітницьких заходів серед населення, написання науково-популярних статей з питань здоров’я та лікознавства, членство в громадських та експертних радах при органах державної влади, участь в тематичних радіо- і телепрограмах тощо.

Зокрема 2 травня 2018 року доцент кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів Сергій Убогов взяв участь у дискусійному телевізійному клубі «Київ-LIVE» на столичному каналі «Київ», де у прямому ефірі гості студії, включаючи представника Адміністрації Президента України та професійного військового психолога, обговорювали проблему запобігання випадкам самогубств серед учасників АТО. Обговорення стосувалося різних аспектів вирішення цієї болючої проблеми. Доцентом С. Убоговим було акцентовано увагу на важливості профілактики та комплексного підходу до надання допомоги діючим та демобілізованим військовослужбовцям і членам їх сімей, що передбачає створення комплексної системи соціальної, медичної, психологічної та духовної допомоги на засадах міжгалузевої співпраці і державно-громадського партнерства.

Запис телепередачі можна переглянути за посиланням: https://kievtv.com.ua/programmy/item/14379-kiev-live.