Кафедра терапевтичної стоматології та Асоціація лікарів-пародонтологів України запрошує всіх взяти активну участь у проведенні Дня здорових ясен в Україні з 14 по 18 травня 2018 року, що проходить під девізом: «Здоров'я людини починається зі здорових ясен».

В цьому році в проведенні Дня здорових ясен активно беруть участь кафедри терапевтичної стоматології та стоматології дитячого віку Інституту стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика, всі лікарі СПНМЦ Академії, 12 регіональних представництв АЛПУ, 14 поліклінік ТМО «Стоматологія» в м. Києві, компанії Colgate, GSK, Lacalut, а також велика кількість лікарів державних та приватних установ.

Кафедра терапевтичної стоматології разом з Асоціацією лікарів-пародонтологів України запрошує співробітників Академії та всіх бажаючих безкоштовно пройти огляд та отримати консультацію на кафедрі терапевтичної стоматології з 14.05.18 по 18.05.18 з 9.00 до 15.00. Всіх бажаючих просимо звертатись за телефоном: +38-044-234-20-29.

Всі пацієнти будуть навчені гігієні порожнини рота та безкоштовно отримають зразки гігієнічних засобів.

Шановні колеги, ми закликаємо Вас вести активну пропаганду здорового способу життя, необхідності індивідуальної та професійної гігієни порожнини рота і обов'язкових регулярних оглядів у стоматолога. Лекції в дитячих дошкільних і шкільних установах, в УЗВО, на підприємствах, в офісах, в жіночих консультаціях, в кожній клініці, профілактичні огляди, навчання гігієні порожнини рота, сеанси професійної гігієни допоможуть нам донести до кожного мешканця України наш девіз.

Проведемо День здорових ясен в Україні гідно!