З метою оптимізації роботи в областях моделі досконалості EFQM (Європейського фонду управління якістю) та подальшого удосконалення діяльності структурних підрозділів НМАПО імені П. Л. Шупика Наказом ректора від 05.04.18 р. № 1588 затверджено Анкету з оцінювання працівниками кафедр діяльності загальноакадемічних структурних підрозділів Академії, яка розроблена у відділі моніторингу якості діяльності.

Анкета охоплює перелік запитань щодо оцінки наданої послуги, професіоналізму та особистісних якостей працівників структурних підрозділів Академії. Крім того, окремим рядком можливе зазначення коментарів та побажань щодо змісту анкети та критеріїв опитування.

Анкета розроблена з можливістю заповнення паперового варіанту та електронної версії.

Просимо вказати електронну адресу кафедри в графі «ВАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА» при заповненні електронної версії анкети для уникнення формального підходу і профілактики ризику заповнення анкети невідповідною кількістю працівників кафедри.

Переглянути в PDF