17 квітня 2018 року викладачі Перших Київських державних курсів іноземних мов спільно з викладачами кафедри іноземних мов НМАПО імені П. Л. Шупика провели вступне тестування для наукових і науково-педагогічних працівників, аспірантів та всіх бажаючих з метою визначити рівень знань англійської мови. У тестуванні взяли участь більше 60 учасників.

Як передбачено договором про співпрацю між курсами та Академією від 22 березня 2018, за результатами тестування буде запропоновано декілька програм підготовки до іспитів: подальше навчання протягом 3-10 місяців, підготовка до іспиту, іспит та отримання свідоцтва, що підтверджує рівень володіння англійською мовою за європейськими стандартами В2 та С1.

Зі словами привітання та побажаннями успіху перед учасниками тестування виступили проректор з наукової роботи професор Наталія Савичук, проректор з міжнародних зв'язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами професор Олеся Гульчій. Генеральний директор Курсів Ксенія Андрєєва запевнила працівників Академії, що результати будуть оцінені об’єктивно та кожному з учасників буде запропонована індивідуальна «дорожна карта» для отримання бажаного результату з підвищення рівня знань володіння англійською мовою та сертифікації на певному рівні.

«Іноземна мова для науковця сьогодні – обов’язковий інструмент. Вільне володіння іноземною мовою значно розширює можливості для отримання нових знань, поширення результатів власних наукових досліджень та пошуку наукових партнерів», - наголосила професор Н. Савичук.

«Академія сьогодні вважає удосконалення мовних компетенцій одним з пріоритетів для свого розвитку. Кожен науково-педагогічний працівник, науковець повинен мати високий рівень знань і вільно володіти іноземною мовою для спілкування з колегами за кордоном, отримання наукової інформації та викладання іноземним слухачам», - зауважила професор О. Гульчій.

К. Андреєва пообіцяла результати тестування, з докладними коментарями, надати учасникам за вказаними ними контактами. Перша група, буде сформована з тих, хто найбільш успішно склав тест, щоб вже 19 квітня розпочати навчання.