На початку березня в м.Києві відбулася науково-практична конференція «Гільдія професіоналів на варті жіночого здоров’я»

У роботі заходу взяли участь провідні фахівці в області акушерства та гінекології, урології, мамології, фармакології і терапії, було обговорено цілий ряд проблем, які стосуються здоров'я жінки: охорона репродуктивного здоров'я жінки, контрацепція в різні вікові періоди, розбиралися питання діагностики та корекції патології молочної залози, сучасні методи діагностики та лікування інфекційних хвороб, були представлені нові можливості в медикаментозному методі лікування жінок під час вагітності, докладно обговорили  найбільш ефективні препарати.

З доповіддю по фетальним інфекціям виступила завідуюча кафедрою акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО імені П.Л. Шупика д.мед.н, професор Світлана Жук. У своєму виступі Світлана Іванівна, акцентувала увагу на наслідки фетальної інфекції, своєчасній діагностиці та тактиці ведення вагітності. Крім  цього Світлана Іванівна була модератором даного заходу.

Виликий інтерес у аудиторії викликала доповідь  професора  кафедри ендокринології  Університета Геттингена (Німечинна) Дана Вуттке, у своєму виступі  вона особливу увагу приділяла можливостям первинної профілактики, скринінгу та  ранньої діагностики онкологічних захворювань молочної залози.

Конференція пройшла  дуже жваво, насичено, було задано багато питань завдяки винятковій наукової і творчої атмосфері. Кожен з учасників конференції зміг отримати вичерпні знання з важливих проблем акушерства і гінекології, і найголовніше висловити свою думку з найбільш гострих питань.