З метою профілактики серцево-судинних захворювань,  14 березня 2018 р. науково-педагогічні працівники кафедри функціональної діагностики (зав. кафедри професор О. Жарінов) та кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій (зав. кафедри професор Б. Тодуров) в Академії проведуть обстеження співробітників із застосуванням інструментальних методів діагностики (ЕКГ).

Для профілактики захворювань легеневої системи пропонується пройти флюорографічне обстеження за допомогою пересувного флюорографа. На сьогодні вивчається попит на цей вид обстеження.

У зв’язку із загрозливою ситуацією у країні та важким перебігом інфекційних захворювань Академія пропонує централізовано провести ревакцинацію проти дифтерії та правця співробітників Академії (необхідно проводити 1 раз на 10 років за календарем щеплень). Вивчається попит.

Бажаючі  пройти  будь-яку  процедуру  можуть  записатися за телефоном: 205-49-48, або у секторі з лікувальної роботи та взаємодії з клінічними базами (вул. Дорогожицька, 9, 2 поверх, каб. 57), або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.