9 лютого 2018 р. відбулося закриття II командного чемпіонату зі швидких шахів серед медичних закладів вищої освіти України.

Під час закриття чемпіонату, з привітанням від організаторів шахового турніру,  виступили проректор з науково-педагогічної роботи НМАПО імені П.Л. Шупика професор О. Толстанов та директор Інституту сімейної медицини професор О. Шекера.

Турнір завершився. У складній спортивній боротьбі перехідний кубок чемпіонату, медалі та грамоти за перше місце отримала команда Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, друге місце у команди ВДНЗ України «Українська медична стоматологічна академія», третє місце посіла команда Івано-Франківського національного медичного університету. Всі команди-учасниці отримали дипломи.

У особистому заліку перше місце в чемпіонаті (на другій шаховій дошці) посів представник НМАПО імені П. Л. Шупика професор Олег Шекера.

Дипломами Міжнародної громадської організації «Міжнародна асоціація «Здоров’я суспільства» та Федерації шахів України була відзначена робота  керівництва, профспілкового комітету та студентського самоврядування Академії щодо підготовки, організації та високого рівня проведення цього чемпіонату.

Є чемпіони та призери, але головне, що шахи об’єднують нас всіх.

До нових зустрічей у наступному році.