07 лютого 2018 року в приміщенні кафедри судової медицини відбулося чергове засідання вченої ради факультету підвищення кваліфікації викладачів (ПКВ). У поточному році продовжено започаткований у 2017 інноваційний підхід до проведення засідань, що дозволяє працівникам факультету не тільки почути про роботу, а й безпосередньо ознайомитись із нею на базі однієї з кафедр факультету.

Відкриваючи засідання, голова вченої ради факультету ПКВ д.біол.н. Л. Бабінцева звернула увагу присутніх на особливості роботи кафедри судової медицини та запевнила в збереженні нової традиції факультету.

Відповідно до порядку денного засідання розпочалося з ретельного аналізу результатів внутрішнього рейтингу НМАПО імені П. Л. Шупика за 2017 рік. На виконання рішення вченої ради Академії від 17.01.2018 р. (протокол № 1) із доповіддю «Стратегія функціонування кафедри по досягненню високих результатів у внутрішньому рейтингу» виступив завідувач кафедри медичної інформатики проф. О. Мінцер. Він зосередив увагу присутніх, і особливо завідувачів кафедр, на базових принципах функціонування, створенні та виконанні виробничого «стандарту» кафедри. Нагадаємо, що кафедра медичної інформатики зайняла не тільки перше місце на факультеті ПКВ, а й друге у внутрішньому рейтингу НМАПО імені П. Л. Шупика за 2017 рік. Присутні відзначили інноваційний підхід до роботи кафедри та взяли до уваги корисну та змістовну інформацію.

Надалі звітували про роботу на посаді завідувача та виконання умов контракту за період 02.2011 - 02.2018 років проф. С. Видиборець (кафедра гематології і трансфузіології) та проф. В. Мішалов (кафедра судової медицини). Причому обов’язковою умовою при звітуванні завідувачів кафедр на факультеті ПКВ є присутність науково-педагогічних працівників цих кафедр. При обговоренні доповідей виникла жвава та конструктивна дискусія за участю всіх присутніх членів вченої ради факультету.

Наступне питання, як завжди, стосувалося виконання кафедрами факультету рішень вченої ради Академії та відображення його в щомісячному моніторингу. Заступник голови вченої ради проф. С. Видиборець, зокрема, зауважив на виконання рішень із терміном «постійно».

Наприкінці засідання було розглянуто особову справу А. Габовича щодо обрання на посаду асистента кафедри медичної інформатики, а також питання з розділу «Різне».