8 лютого 2018 р. у НМАПО імені П. Л. Шупика відбулося відкриття II командного чемпіонату зі швидких шахів серед медичних закладів вищої освіти України.

Це змагання присвячується 100-річчю з дня заснування Академії, яке святкуватиметься у цьому році.

Участь у змаганнях беруть навчальні заклади вищої освіти Івано-Франківська, Полтави, Дніпра, Львова, Вінниці та Сум, а також декілька команд з м. Києва. Особливий колорит цьому турніру надає участь іноземних шахістів – з числа студентів та аспірантів, що навчаються в українських медичних ЗВО.

Оргкомітет змагань висловлює впевненість в успішному проведенні чемпіонату, який має сприяти зміцненню дружніх стосунків між медичними навчальними закладами вищої освіти різних регіонів держави, їх науково-педагогічними працівниками, слухачами, аспірантами, студентами, а також популяризації стародавньої та мудрої гри, залученню молоді до здорового способу життя.