01 лютого 2018 року на базі Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні проведено консультацію та обстеження хворих дітей. Завідувачем кафедри дитячої хірургії професором О. Даниловим проведено оперативне втручання з пересадки гілочки нерва на сечовий міхур з метою активізації м`язової роботи сечового міхура.

Співпраця фахівців НМАПО імені П.Л. Шупика та адміністрації лікарні започаткована у 2004 році, коли на базі лікарні було відкрито філію кафедри  Академії з циклом ТУ «Абдомінальна лапароскопічна хірургія дитячого віку». На той час це була перша і єдина установа в Україні, яка мала досвід оперативних втручань та відповідних спеціалістів з питань підготовки фахівців з дитячої лапароскопії.

Навчання там пройшли більше 300 фахівців з різних регіонів України. Підготовлено: 3 кандидата медичних наук, 1 доктор медичних наук, затверджена тема докторської дисертації з питань інервації сечового міхура (нейрогенний сечовий міхур) - це новий напрямок у лікуванні даної патології.

Проведено зустріч, в якій взяли участь головний лікар ЖОДКЛ, заслужений лікар України Ю. Довгополий, заступники головного лікаря М. Бобер, С. Русак, завідувач ДХВ №1 професор П. Русак, завідувач ДХВ№2 к.мед.н. І. Вишпінський, лікар-уролог к. мед.н. Д. Шевчук, підсумком якої було відпрацювання планів подальшої співпраці науковців та практичних лікарів.