Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика посіла перше місце в Україні серед медичних закладів вищої освіти у рейтингу Webometrics Top Universities by Google Scholar Citations за кількістю цитування.

У рейтинг Webometrics Top Universities by Google Scholar Citations увійшло 75 українських закладів вищої освіти, з них тільки 7 медичних.

Лише за рік кількість цитування НМАПО імені П.Л. Шупика зросла майже вдвічі. У січні 2017 року кількість цитування складала 7499, а у грудні 2017 року – 13235.

Рейтинг оцінює 5 000 офіційних профілів університетів по всьому світу, а також майже мільйон персональних сторінок вчених в Академії Google, афілійованих з конкретними університетами. Позицію в рейтингу визначає аналіз цитованості топ-10 його авторів в Google Scholar.

Результати вимірювання будуть використовуватися для визначення критерію «Відкритість університету» (openness) при формуванні світового рейтингу Webometrics Ranking Web of Universities, який вийде в кінці січня цього року.

Рейтинг Webometrics Top Universities by Google Scholar Citations за грудень 2017 року