20 грудня відбулося чергове засідання ENGLISH SPEAKING CLUB в рамках проекту НМАПО імені П. Л. Шупика «CПІЛКУЙСЯ АНГЛІЙСЬКОЮ!», де всі охочі науково-педагогічні працівники та співробітники академії вдосконалюють навички з усного мовлення. Особливістю діяльності клубу є залучення кафедрою іноземних мов медичних та фармацевтичних науково-педагогічних працівників, які володіють англійською на високому рівні, до проведення засідань клубу, оскільки їх досягнення в оволодінні іноземною мовою є яскравим прикладом для учасників клубу повірити в себе. Учасники клубу, які регулярно відвідують засідання, продемонстрували щиру зацікавленість в розвитку мовленнєвих вмінь та навичок на актуальну напередодні Нового року тему – Christmas Time. До клубу щоразу приєднуються нові учасники, зокрема молоді вчені. Викладачі та аспіранти поділилися своїм досвідом святкування Різдва як в Україні, так і в інших країнах світу. Пізнавальним було створення святкового меню та обговорення приготування різних страв до святкового столу. Доцільним було ознайомлення з різними варіантами вітання з Новим роком. Засідання пройшло в теплій невимушеній атмосфері.

На кафедрі іноземних мов пройшло робоче засідання з викладачами кафедри та модератором ENGLISH SPEAKING CLUB, на якому проаналізували проведену роботу та обговорили перспективи на наступний рік. Запланували в 2018 році окрім загальних важливих тем включити обговорення з медичної тематики (заповнення медичної документації, збір анамнезу, спілкування з хворим тощо); залучати до активної роботи ENGLISH SPEAKING CLUB випускників першого циклу тематичного вдосконалення «Lecturers’ Advanced Training». Враховуючи, що спільний підхід до обговорення медично-фармацевтичної тематики не тільки сприяє підвищенню рівня взаємодії різних спеціалістів, а й оптимізації процесу навчання шляхом спілкування, планується регулярне проведення засідань клубу в наступному році.