Науково-освітній проект «Школа ендокринолога» стартував з 2016 року. Наукові організатори проекту МОЗ України, НАМН України, ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П. Комісаренко НАМН України», кафедра ендокринології НМАПО імені П.Л. Шупика, Асоціація ендокринологів України. Формат проведення: лекції провідних фахівців ендокринології, в т.ч. з інтерактивними комунікаціями, воркшопи та майстер-класи, практичні розбори, участь у дискусійній панелі, неформальне спілкування та ін. Особливостями проведення школи є контроль знань за допомогою сучасних технологій на початку та після кожної презентації, семінару, виступу. Навчання проходить у декілька етапів: 1) лекція, 2) практичний кейс, обговорення, 3) дискусія, питання, відповіді. На практичних майстер-класах присутні відпрацьовують практичні навички на реальних пацієнтах. Після завершення, кожний учасник отримує сертифікат про навчання в школі ендокринології.

У 2017 році були проведені конференції: «Школа ендокринолога» 23 - 24 лютого - м. Київ; «Школа  ендокринології для сімейних лікарів» 24 березня 2017 - м. Полтава; «Школа ендокринолога» 6 - 7 квітня - м. Запоріжжя, 15 - 16 червня - м. Львів, 7 - 8 вересня - м. Полтава, 2 - 3 листопада - м. Одеса; «Школа  ендокринології для сімейних лікарів» 8 грудня 2017р. - м. Рівне. За останній рік конференції відвідали 850 лікарів з різних куточків України. Учасниками стали ендокринологи, сімейні лікарі, терапевти.

Календарний план роботи Школи на 2018 рік: лютий – м. Київ, квітень - м. Ужгород, вересень - м. Вінниця, жовтень - м. Чернівці, листопад – м. Одеса.

Постреліз PDF