14 грудня 2017 року в НМАПО імені П. Л. Шупика відбувся черговий семінар «Школи молодого вченого». У семінарі взяли участь близько 50-ти клінічних ординаторів, аспірантів, докторантів НМАПО імені П. Л. Шупика.

Мета семінару «Школи молодого вченого» полягала в оволодінні молодими вченими фундаментальним базисом знань з вміння презентувати свої ідеї і звіти широкому колу вчених за допомогою усної презентації та інструментів презентацій в PowerPoint.

На семінар було запрошено Educational & content manager в «Represent»; лектора та консультанта проекту 15х4 міжнародного товариства вчених і популяризаторів науки; призера «Public Speaking School», школи публічних виступів і майстерності комунікації; призера SEED Grant, конкурсу презентацій по економіці на тему «Економічне майбутнє України» Андрія Летницького.

У своєму виступі на тему: «Презентации, которые запомнят» АндрійЛетницький охопив питання, які стосуються розуміння логіки, структури і особливостей сприйняття презентації; особливості та відмінності презентацій для відправки поштою і для усних виступів; володіння інструментами Keynote і PowerPoint (спікер поділився корисними посиланнями (https://www.tineye.com/, https://www.flickr.com/, http://www.myshared.ru/, http://www.duarte.com/diagrammer/, https://www.fontsquirrel.com/, https:// www.slideshare.net/, https://www.ted.com/, де знаходити необхідні картинки, іконки і шрифти); створення власного стилю презентації; вміння презентувати свої ідеї та результати досліджень.

Наприкінці семінару Андрію Летницькому подякували за змістовний виступ та вручили подяку від ректора НМАПО імені П. Л. Шупика за участь у семінарі «Школи молодого вченого».

Презентація на тему: «Презентации которые запомнят» буде представлена в pdf. форматі на сайті Академії в розділі «Аспірантура, докторантура» в підрозділі «Школа молодого науковця».