Дорогі друзі, шановні колеги!

Раді представити вам електронний часопис нашої Академії "Дайджест медичної освіти". На його сторінках будемо говорити про найбільш значущі події світової медицини, актуальні для нашої країни питання та фіксувати ключові моменти життя НМАПО імені П.Л. Шупика.

У першому номері спілкувалися колективом кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права про роль конфліктів у нашому житті, дослідили, що за що цього року було присуджено Нобелівську премію у галузі фізіології та медицини, розповіли про кроки у співпраці Академії з Каролінським інститутом тощо.

Весняний номер, присвячений питанню вакцинації, побачить світ у березні 2018. Щиро запрошуємо до співпраці у створенні видання.

Приємного перегляду!