На початку грудня на запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Палестини, доктора Мохаммеда Аль-Ассада, з робочим візитом Посольство Палестини відвідали проректор з міжнародних зв'язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами, професор Олеся Гульчій та в.о. начальника відділу з міжнародних зв’язків, доцент Рамі Абу Шамсія. Сторони обговорили сфери спільних інтересів.

У фокусі уваги переговорів була співпраця у сфері освіти та охорони здоров’я. Останнім часом інтерес до Академії серед громадян Палестини значно збільшився, наразі 13 громадян Палестини є студентами НМАПО імені П.Л. Шупика.

Сторони обговорили розвиток співробітництва в освіті, оскільки Палестина зацікавлена у навчанні студентів в українських вишах. Останнім часом значно змінилися вимоги до абітурієнтів, а також розширився перелік акредитованих ВНЗ та спростились правила визнання дипломів.

Це рішучий  крок до активної співпраці. Цього місяця Академія очікує на візит  міжнародної делегації під керівництвом заступника міністра охорони здоров’я Палестини.