З 11 по 15 грудня 2017 р. буде проведений курс тематичного удосконалення «Ендокринологія молочних залоз». Серед провідних напрямів діагностика патології молочних залоз, маммологічні аспекти вагітності, підходи до лікування та менеджменту жінок з онкологічною патологією. Захід організовано у співпраці між НМАПО імені П.Л. Шупика, Інститутом педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України (ІПАГ), Національним інститутом раку (НІР) та медичним центром «Верум».

Викладачами курсу стали провідні клініцисти з різних медичних спеціальностей проф. Тетяна Татарчук, зав. відділу ендокринної гінекології ІПАГ, проф. Іван Смоланка, зав. науково-дослідного відділення пухлин грудної залози та її реконструктивної хірургії НІР, Микола Анікусько, зав. хірургічного відділення Київського міського онкологічного центру, д.мед. н. Ольга Горбунова, зав. кафедри акушерства, гінекології та перинатології НМАПО імені П. Л. Шупика тощо. Куратор курсу – професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології НМАПО імені П. Л. Шупика Наталія Педаченко.

Особлива увага впродовж циклу приділятиметься удосконаленню практичних навичок, таких як клінічний огляд жінок при профілактичному огляді, УЗД діагностика молочних залоз та інтерпретація даних мамографії, методи морфологічної верифікації діагнозу, тактика ведення вагітних з патологією молочних залоз, призначення профілактичних медикаментів у жінок груп високого ризику, принципи вибору гормональної терапії, консультування жінок з перенесеним раком молочних залоз.

Отримати детальну інформацію та зареєструватися для проходження курсу можна на сайті заходу http://ty-mammology.com/