25 листопада 2017 року в приміщенні Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбулася зустріч ГО «Рідкісні імунні захворювання», присвячена проблемам пацієнтів із первинними імунодефіцитами. Викладачі кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології доцент Анастасія Бондаренко та асистент Анна Гільфанова взяли активну участь у заході, покликаному об'єднати зусилля активістів, пацієнтів, їх родини, лікарів, для реалізації  статутної мети організації – покращення якості життя шляхом популяризації знань про первинні імунодефіцити, покращення розуміння суті хвороби самими пацієнтами. У рамках обговорення пацієнти мали можливість отримати консультативну допомогу у лікарів в режимі «питання-відповідь». Широко розглядались не лише медичні питання, а і питання соціального супроводу пацієнтів, зокрема, рівного доступу до отримання освіти, питання інклюзивної освіти для осіб із особливими потребами, якими є пацієнти із рідкісними імунними захворюваннями.

У стінах аудиторії, пройшов навчальний семінар-практикум «Разом ми сила» по внутрішній мотивації, розбору конфліктних ситуацій та їх причин, технологіям мовлення. Асистент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Анна Гільфанова провела майстер-клас для пацієнтів та активістів організації на тему «Імунітет: що ми повинні знати».

Були обговорені організаційні питання. Вибрані регіональні представники Львівщини, Вінниччини, Запоріжжя, Полтавщини Тернопільщини, Київщини, Житомирщини та директор ГО «РІЗ» Галина Павук прозвітувала про виконану роботу, обговорили перспективи майбутньої співпраці ГО «Рідкісні імунні захворювання» та кафедри дитячих інфекційних хвороб і дитячої імунології.