На початку серпня відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Саудівська Аравія п. Джудії Алхазала з проректором з міжнародних зв'язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами проф. Олесею Гульчій та в.о. зав. відділу з міжнародних зв'язків доц. Рамі Абу Шамсія. Насичені переговори розпочалися з подяки, яку пан Посол виголосив доктору Абу Шамсії за величезні зусилля, вжиті під час транспортування на батьківщину громадянина Королівства, що потребував  медичної допомоги.

Під час зустрічі сторони приділили детальну увагу перспективам співпраці у сфері освіти та діагностично-лікувальній діяльності. Вже найближчим часом фахівці НМАПО імені П.Л. Шупика підготують документи для  того, щоб спростити визнання в Королівстві документів про здобуту в Академії освіту.

Стратегічною метою сторони визначили налагодження глибокої співпраці між нашим закладом та одним з провідних медичних університетів Королівства Саудівська Аравія для забезпечення постійного функціонування проектів академічної мобільності, поглибленої співпраці у галузі лікувальної діяльності. За результатами зустрічі проф. О. Гульчій передала п. Джудії Алхазалу проект угоди про співробітництво для подальшого опрацювання.

Насамкінець сторони запевнили одна одну в високій повазі, побажали нових здобутків для добробуту наших країн.