Олександр Іванович АВРАМЕНКО.

Закінчив Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця у 1958 році.

Доктор медичних наук, професор.

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Організація охорони здоров’я».

Заслужений лікар України.

Працює на кафедрі з 1990 року. Основний напрям діяльності – радіаційна медицина і радіаційна безпека. Має 12 урядових нагород, в т.ч. ордени "Трудового красного знамени", "Октябрьской революции", "Знак почета". Нагороджений Почесною відзнакою Президента України, багатьма медалями і почесними грамотами. Автор більше 100 наукових праць, в т.ч. 3-х монографій, навчального посібника. Член спеціалізованої вченої ради з захисту дисертацій.

На високому рівні читає лекції, проводить практичні та семінарські заняття. Співавтор навчальних планів та програм циклів тематичного удосконалення з радіаційної медицини та радіаційної безпеки.

Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (3 урядові нагороди).