Search

На міжнародному рівні кафедрою здійснюються зв’язки з:

- Європейським товариством радіологів (ESR),

- Товариством радіологів Північної Америки (RSNA),

- Європейською асоціацією ядерної медицини (EANM),

- Європейським товариством радіаційних онкологів (ESTRO).

Кафедра має 4 клінічні бази:

- КЗ КОР «Київський обласний онкологічний диспансер»: 04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 1;

- Київський міський клінічний онкологічний центр: 03115, м. Київ, вул. Верховинна, 69;

- Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» 01135, м. Київ, вул. В.Чорновола, 28/1;

- Центр онкології та радіохірургії «Кібер-клініка імені академіка Ю.П. Спіженка»: 08114, Київська область, Києво-Святошинский район, с. Капітанівка, вул. Соборна, 21.

Щорічно на базах кафедри проходять обстеження (радіонуклідна in-vivo та in-vitro діагностика), консультації та лікування (променева терапія, радіонуклідна терапія) близько 1500 пацієнтів.

На одній із основних баз в міському клінічному онкологічному центрі проводиться променеве лікування хворих на злоякісні пухлини практично всіх локалізацій. На оснащенні є 5 лінійних прискорювачів, що дають змогу лікувати хворих за допомогою високоенергетичних електронів і фотонів. Планування променевої терапії здійснюється на КТ або з застосуванням рентгенівського симулятора. В кібер-клініці Спіженка проводиться радіохірургічне лікування багатьох злоякісних пухлин, що є найсучаснішим методом променевого лікування.

В променевому лікуванні хворих у разі потреби широко використовуються різні методи радіомодифікації – радіосенсибілізація пухлин, локальна гіпертермія, внутрішньопухлинне введення модифікаторів, нетрадиційне фракціонування добової дози тощо.

В клініці відкритих ізотопів проводиться лікування хворих на рак щитоподібної залози 131I та передміхурової і грудних залоз з метастазами у скелет. Для лікування хворих з метастазами у кістки використовуються сучасні схеми з включенням радіонуклідної терапії 32Р, 89Sr і 153Sm (системна терапія), гормональної терапії, бісфосфонатів, радіомодифікаторів, імунокорегуючих препаратів та ін.

В рамках конгресів, конференцій, шкіл кафедра щорічно проводить 1-2 майстер-класи; публікує 2-3 лекції для лікарів та видає інформаційні листи.

Постійно впроваджуються досягнення медичної науки в клінічну практику.