Доцент кафедри.

Наталія Олександрівна Бабій

Освіта. Закінчила з відзнакою Київський національний університет імені Тараса Шевченка у 2001 році за спеціальністю «Магістр-біолог/ мікробіолог та вірусолог; викладач біології».

Кваліфікація. Вірусолог першої категорії. Кандидат біологічних наук (2008).

Професійна діяльність. З 2001р. до тепер  старший науковий співробітник в ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМНУ».

Наукова діяльність. З 2001 по 2007 рік навчалась в аспірантурі ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім.Л.В.Громашевського НАМНУ».

Захист дисертаційної роботи на тему «Вплив збудників захворювань вірусної етіології на реплікативну активність ВІЛ у хворих на ВІЛ-інфекцію» (2008 р.).

Автор та співавтор 51 друкованої роботи, є співавтором 2-х патентів на корисну модель.

Сфера наукових інтересів. ВІЛ-інфекція/СНІД: субтипова структура популяції ВІЛ, що циркулює в Україні, її філогенетичний аналіз; моніторинг формування та циркуляції штамів ВІЛ, резистентних до АРВ-препаратів. Оцінка ефективності антиретровірусної терапії у хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД та аналіз факторів, що впливають на неї.

Викладацька діяльність. Розробка та проведення 10 тренінгів  для лікарів-інфекціоністів та лікарів-лаборантів обласних та міських центрів профілактики та боротьби зі СНІДом (2011 – 2017рр.). З 2016 року працює доцентом кафедри вірусології НМАПО імені П.Л.Шупика (за сумісництвом).