Доцент  кафедри вірусології

Заступник декана медико-профілактичного та фармацевтичного факультету

Соловйов Сергій Олександрович

solovyov.nmape@gmail.com

Освіта. Закінчив з відзнакою Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” за спеціальністю «Біотехнологія» у 2008 році. У 2009 році пройшов спеціалізацію за фахом “Вірусологія” у НМАПО імені П.Л. Шупика.

Кваліфікація. Спеціаліст-вірусолог (2009). Кандидат біологічних наук (2012).

Професійна діяльність. Впродовж 2009-2012 рр. працював на посаді старшого лаборанта кафедри вірусології. Після захисту дисертаційної роботи працював на посаді старшого наукового співробітника ЦНДЛ, а з травня 2017 р. переведений на посаду доцента кафедри вірусології. З квітня 2018 р. призначений заступником декана медико-профілактичного та фармацевтичного факультету.

Наукова діяльність. З 2009 по 2012 рр. був здобувачем кафедри вірусології КМАПО імені П.Л. Шупика. Дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.11 - Медична та біологічна інформатика і кібернетика захистив у 2012 р. Тема дисертації: «Математичні моделі ефективності ротавірусних вакцин в Україні». Науковий керівник - завідувач кафедри вірусології НМАПО імені П.Л. Шупика, д.мед.н., професор Дзюблик І.В.

Відповідальний виконавець НДР кафедри вірусології “Оптимізація стратегій діагностики, профілактики та лікування актуальних вірусних інфекцій на основі клініко-лабораторних, фармакоекономічних та фармакоепідеміологічних досліджень” (2015-2019 рр.).

Автор та співавтор 50 друкованих праць.

Сфера наукових інтересів – питання фармацевтичного забезпечення етіологічної діагностики, вакцинопрофілактики та фармакотерапії вірусних інфекцій.

Викладацька діяльність. З 2017 р. по теперішній час працює на посаді доцента кафедри вірусології як обраний за конкурсом.