Доцент кафедри вірусології

Кукало Оксана Володимирівна

oksana.kukalo@ukr.net

Освіта. Закінчила національний медичний університет імені О. О. Богомольця в 2002 р. за спеціальністю «Медико – профілактична справа». У 2003 р. закінчила інтернатуру за спеціальністю «Мікробіологія і вірусологія» у НМАПО імені П. Л. Шупика.

Кваліфікація. Вірусолог вищої категорії. Кандидат медичних наук (2010). Доцент (2014).

Професійна діяльність.  Впродовж 2003 - 2009 рр. працювала на посаді старшого лаборанта кафедри вірусології. З 2009 - 2012 на посаді асистента кафедри вірусології. Після захисту дисертаційної роботи переведена на посаду доцента кафедри вірусології по сьогоднішній день.

Наукова діяльність. У 2010 році на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика виконала та захистила кандидатську дисертацію на тему «Поширення ротавірусів на території України та удосконалення методичних підходів до їх визначення у водних об’єктах довкілля».  З 2012 року виконує дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук.

Автор та співавтор 90 друкованих праць та п’яти  посібників, двох патентів на корисну модель.

Сфера наукових інтересів. Молекулярно – генетичні дослідження, гострі респіраторні вірусні інфекції, ВІЛ-інфекція/СНІД.

Викладацька діяльність. З 2009 - 2011 рр. асистент кафедри вірусології. З 2011 і по теперішній час працює на посаді доцента кафедри вірусології, як обрана за конкурсом.