Доцент кафедри вірусології

Галина Григорівна Ковалишин

Освіта.  Закінчила Львівський державний медичний інститут. Санітарно-гігієнічний факультет в 1963 році з присвоєнням фаху «Санітарний лікар».

Кваліфікація.  Лікар-вірусолог вищої категорії. Кандидат біологічних наук (1970р.).  Доцент (1990р.)

Професійна діяльність. Працювала епідеміологом (1963-1964р.р.)в СЕС м. Долина Івано-Франківської області, Зав. СЕВ (смт. Яблунів) Косівської СЕС  Івано-Франківської області(1964-1966р.р.).

Наукова діяльність. З 1966 по 1969р.р.  навчалась в аспірантурі відділу біофізики вірусів Інституту мікробіології та вірусології АН УРСР ім. Д.К. Заболотного. Виконала дисертаційну роботу присвячену електронно- мікроскопічному дослідженню структури Х-вірусу і вірусної РНК, яку успішно захистила в 1970 році (м.Київ) і отримала вчений ступінь кандидата біологічних наук. З 1969 до 1985 року працювала науковим співробітником відділу біофізики вірусів ІМВ АН УРСР . Під час роботи в  ІМВ дослідження були присвячені вивченню молекулярних властивостей вірусних НК та білків, в тому числі аденовірусів людини.

Автор та співавтор 124 друкованих праць.

Сфера наукових інтересів. Обгрунтування та удосконалення методів експрес-діагностики вірусних інфекцій.

Викладацька діяльність.  Працювала асистентом (1985-1986), старшим викладачем (1986-1988), доцентом кафедри вірусології НМАПО ім. П.Л. Шупика з 1988р. і по нинішній час.