Search

Завідувач кафедри

prof.vozianov@gmail.com

Освіта вища, закінчив вищий навчальний заклад Київський медичний інститут.

Вища категорія.

Клінічна база – ДУ «Інститут урології» НАМНУ.

Член-кореспондент Національної Академії медичних наук України, обраний 04.07.2007 р. за спеціальністю “Урологія”, доктор медичних наук (1994), професор (2000), лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2010),  лауреат премії НАМН України (2004), хірург вищої категорії, директор ДУ «Інституту урології НАМН України» (2011),  завідувач відділу рентген-ендоурологіїї та літотрипсії Інституту урології НАМН України (з 1998), президент української асоціації урологів, член спілки онкоурологів України, член Європейської Асоціації урологів і Міжнародного урологічного товариства.

Провідний вчений і кваліфікований фахівець у галузі урології, відомий як організатор і керівник нового напрямку в урології – розвитку онкоурології, а саме – діагностики та лікування раку передміхурової залози, хворих на передрак та різні форми раку сечового міхура в Україні. Особисто ним, вперше в Україні, науково обґрунтовано і впроваджено в практичну діяльність Інституту урології, урологічні клініки м. Києва та ряду областей України метод фотодинамічної діагностики раку сечового міхура, який дозволяє здійснювати моніторинг результатів лікування даної патології. Возіановим С. О. розроблено і впроваджено в клінічну практику нові форми та методи лікування і діагностики захворювань нирок, сечокам’яної хвороби; через шкірну пункцію кіст нирок в діагностичних цілях та аспірацію її вмісту, як лікувальний засіб; перкутанну нефростомію, що дозволяє уникнути травматичного хірургічного втручання та значно зменшує кількість нефректомій. Розробив Галузевий стандарт «Протокол ведення хворих. Киста нирки набута», узгоджений із Міністерством охорони здоров’я України і призначений для застосування в спеціалізованих підрозділах клінік всієї України. Член спеціалізованої вченої ради ДУ «Інституту урології НАМН Украіни», а також спеціалізованих вчених рад з присвоєння наукових ступенів доктора і кандидата наук інших установ, член Асоціації урологів України і м. Києва, член Європейської Асоціації Урологів та Міжнародного урологічного товариства, член редколегій ряду провідних фахових видань.

Автор 249 наукових робіт, 36 книг (монографій, підручників, посібників та довідників), 35 патентів. Підготував 5 докторів та 23 кандидатів наук.

 

Ігорь Іванович Горпинченко – завідувач відділу сексопатології та андрології Інституту урології НАМН України.

Горпинченко Ігорь Іванович народився 08 лютого 1946 року.

Закінчив Київський медичний інститут ім. А.А. Богомольця (1969).

Горпинченко І.І. – заслужений лікар України, кавалер ордена “За заслуги” ІІІ і ІІ степені, доктор медичних наук, професор, Президент асоціації сексологів і андрологів України, головний сексопатолог України, член Європейського товариства сексуальної медицини, член Вченої ради інституту Урології АМН України, член Вченої ради фармакологічного комітету України. 

Виконав більше 800 операцій, автор 540 наукових робіт, 11 монографій, 15 винаходів. 
Підготував 30 кандидатів медичних наук, 10 докторів медичних наук.

Організатор І з’їзду сексологів и андрологів України, ініціював і провів 35 науково-практичних конференцій, із них 15 міжнародних.

Клінчна база – ДУ «Інститут урології» НАМН України

ГУРЖЕНКО Юрій Миколайович – доктор медичних наук, професор.

(06. 07. 1960, с. Розважів Іванків. р-ну Київ. обл.)

Закінчив Київський медичний інститут (1983)

клінчна база – ДУ «Інститут урології» НАМН України

Андрій Ігорович Сагалевич

sagalevich260570@gmail.com

освіта вища, вищий навчальний заклад  Донецький державний медичний інститут імені М. Горького

вища категорія

доктор медичних наук, доцент

член української асоціації урологів, спілки онкоурологів України

клінічна база – Обласна клінічна лікарня  м. Києва

Микола Іванович Кравченко

lagutinan@ukr.net

освіта вища, вищий навчальний заклад  Хабаровський медичний інститут

вища категорія

кандидат медичних наук, доцент, куратор циклу інтернатури

член української асоціації урологів, спілки онкоурологів України

клінічна база – Київська міська клінічна лікарня №3


БОЙКО Андрій Іванович

boiko.med@gmail.com

освіта вища, вищий навчальний заклад УДМУ імені О.О. Богомольця

вища категорія

кандидат медичних наук, доцент, завуч кафедри

член української асоціації урологів, спілки онкоурологів України

клінічна база – ДУ «Інститут урології» НАМНУ