Кандидат медичних наук, доцент.

Науково-педагогічний стаж 41 рік, працює на кафедрі з 1984 року. Лікар вищої категорії за фахом «Терапія», «Ревматологія». Відповідальна за лікувальну роботу кардіоревматологічного відділення Київської міської клінічної лікарня №6. Консультант МОЗ України з ревматології. Відповідальна по кафедрі за роботу з міжнародної діяльності, куратор циклів. Голова навчально-методичної комісії терапевтичного факультету, відповідальна по факультету за підготовку лікарів - інтернів. Автор та співавтор 130  наукових робіт. Співавтор національного підручника з ревматології. В 2008 та 2009 роках нагороджена Почесними Грамотами Міністерства Охорони Здоров’я України. В 2018р. нагороджена пам’ятним знаком «Відзнака НМАПО ім. П.Л. Шупика. h-index за Google Scholar − 3.