Співробітники кафедри постійно займаються науковими дослідженнями, в основному з геріатричній кардіології.

Назва НДР

Науковий керівник

Термін виконання

Примітка

1

«Оптимізація лікування артеріальної гіпертензії у хворих старших вікових груп з урахуванням особливостей фармакокінетики ліків та генетичних маркерів»

2003 – 2006 рр.

2

«Надчутливий магнітокардіографічний комплекс для раннього виявлення, точної діагностики і моніторингу захворювань серця»

2003 -2006 рр

3

«Розробка стандартів медичних послуг і медикаментозної допомоги населенню літнього віку в лікувально-профілактичних закладах України»

2003 – 2005 рр

4

«Розробка стандартів геріатричної допомоги населенню в діяльності сімейного лікаря»

2006 – 2008 рр

5

«Можливості магнітокардіографії в неінвазивних дослідженнях механізмів та ефективності лікування шлуночкових порушень ритму в залежності від наявності у пацієнтів ішемічної хвороби серця»

2009- 2012 рр

6

«Обґрунтування медико-соціальних стандартів організації сучасних форм геріатричної допомоги населенню»

- 2011 рр

7

«Особливості внутрішньо серцевої і периферичної гемодинаміки та підходи до лікування у хворих на ішемічну хворобу серця та артеріальну гіпертензію при наявності дифузних уражень печінки»

- 2013 рр

8

«Оптимізація лікування хворих на гіпертонічну хворобу з коморбідною патологією (цукровий діабет, хронічні захворювання нирок, порушення функції щитоподібної залози, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба)»

проф. Стаднюк Л. А..

2014- 2019

9

«Розробка та впровадження інноваційної моделі допомоги вдома особам літнього віку, немічним, невиліковно хворим та інвалідам»

проф.

Чайковська В. В

2015-2017

Підготовка докторів і кандидатів наук на кафедрі за період 2008 - 2017 роки

ПІП

Науковий консультант, науковий керівник

Вид роботи (докт., канд.)

Назва дисертації

Рік захисту

Рябець Н. В.

Стаднюк Л. А.

канд

Поліморфізм гену ангіотензин-перетворюючого ферменту, мікросомальне окислення в печінці та ефективність лікування еналоприлом у хворих на гіпертонічну хворобу похилого віку

Мостовий С. Є.

Стаднюк Л. А.

канд.

Стан внутрішньосерцевої, печінкової гемодинаміки у хворих на ІХС з супутніми дифузними захворюваннями пецінки

3

Сосницька Т. В.

Стаднюк Л. А.

канд.

Магнітокардіографічні показники оцінки порушень електрофізіологічних властивостей міокарда за різних клінічних форм ішемічної хвороби серця

4

Мікропуло І. Р.

Приходько В. Ю.

канд.

Оптимізація лікування хворих літнього віку на артеріальну гіпертензію в залежності від функціонального стану печінки

5

Кононенко О.А.

Приходько В. Ю.

канд.

Особливості перебігу та лікування артеріальної гіпертензії у осіб середнього та похилого віку в залежності від функціонального стану нирок та щитоподібної залози

На сьогодні на кафедрі виконуються дисертації

ПІП

Науковий консультант, науковий керівник

Вид роботи (докт., канд.)

Назва дисертації

Рік захисту

Морєва Д. Ю.

Приходько В. Ю.

канд.

Особливості перебігу та лікування артеріальної гіпертензії у поєднанні з хронічною ішемічною хворобою серця у хворих з гастроєзлфагеальною рефлюксною хворобою

Волощук Т. Р.

Приходько В. Ю.

канд.

Оптимізація гіполіпідемічної терапії у пацієнтів літнього віку з есенціальною гіпертензією, неалкогольною жировою хворобою печінки та високим кардіо-васкулярним ризиком

2018

Як постійна клінічна база Фармкомітету України кафедра проводить клінічну апробацію вітчизняних та імпортних медикаментів, у тому числі бере участь у міжнародних багатоцентрових дослідженнях нових препаратів.