ПЕРЕЛІК МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ, підготовлених та виданих за участю науково-педагогічних працівників кафедри судової медицини НМАПО імені П.Л. Шупика, ВНЗ України  і експертів ДУ «Головне бюро СМЕ МОЗ України» - рекомендованих для слухачів циклів і здобувачів наукового ступеня доктора наук / доктора філософії

1. Судово-цитологічні дослідження мікронакладень на знаряддях травми та в піднігтьовому вмісті (методичні рекомендації, затв. МОЗ України)/ Старовойтова Р.О., Дручініна І.М. - Київ, 2004. – 8 с.
  2. Визначення регіонального походження клітин при судово-медичній експертизі підозрюваних у статевих злочинах (методичні рекомендації, затв. МОЗ України)/ Бурчинський В. Г., Старовойтова Р.О., Хохолєва Т. В., Ліщенко О.П.- Київ, 2005. – 23 с.
  3. Дотримання етичних та законодавчих норм і вимог при виконанні наукових морфологічних досліджень (методичні рекомендації, затв. МОЗ України) / Кулініченко В.Л., Мішалов В.Д., Чайковський Ю.Б., Пустовіт С.В., Войченко В.В. - Київ, НМАПО імені П.Л. Шупика. – 2007. – 30 с.
  4. Етико-правові аспекти біоімплантології (методичні рекомендації, затв. МОЗ України) / Кулініченко В.Л., Мішалов В.Д., Алєщенко І.Є., Пустовіт С.В. - Київ, НМАПО імені П.Л. Шупика. – 2008. – 32 с.
  5. Визначення регіональної та органо-тканинної належності клітин при судово-медичній експертизі знарядь травми (методичні рекомендації, затв. МОЗ України) / Старовойтова Р.О., Дручініна І.М., Бурчинский В.Г., Хохолєва Т.В.). - Київ.- 2008.-31с.
  6. Дослідження рідкої крові та її слідів на речових доказах (методичні рекомендації, затв. МОЗ України) / Бурчинський В. Г., Дем’янчук А.П., Хохолєва Т. В. Київ, 2010. – 32 с.
  7. Судово-медичне дослідження сперми, слини та інших виділень людини в слідах на речових доказах (методичні рекомендації, затв. МОЗ України)/ Бурчинський В. Г., Дем’янчук А.П., Хохолєва Т. В., Бачинський В.Т. - Київ, 2011. –25 с.
  8. Судово-медичне дослідження волосся, кісток, м’яких тканин та органів (методичні рекомендації, затв. МОЗ України)/ Бурчинський В.Г., Дем’янчук А.П., Хохолєва Т. В., Бачинський В.Т. – Київ. - 2011. – 20 с.
  9. Визначення давності настання смерті у судово-медичній експертизі (методичні рекомендації, затв. МОЗ України) / Мішалов В.Д., Дунаєв О.В., Завальнюк О.Х., Юхимець І.О. - Київ, 2012. – 36 с.
  10. Визначення зажиттєвості, давності і послідовності утворення ушкоджень. - Київ, НМАПО імені П.Л. Шупика /Мішалов В.Д., Завальнюк А.Х., Юхимець І.О., Петрошак О.Ю.  – 2012. – 33 с.
  11. Судово-медична характеристика та оцінка ран голови, заподіяних тупими предметами, у тому числі при їх руйнуванні (методичні рекомендації, затв. МОЗ України) / Мішалов В.Д., Филипчук О.В., Петрошак О.Ю. - Київ, 2012. – 22 с.
  12. Судово-медична діагностика ушкоджень стравоходу, шлунка і кишечника у випадках їх травмування тупими предметами (методичні рекомендації, затв. МОЗ України) / Мішалов В.Д., Петрошак О.Ю. - Київ, НМАПО імені П.Л. Шупика. – 2012. – 16 с.
  13. Судово-медична діагностика раптової смерті від гострої ішемічної хвороби серця відповідно до МКХ 10 (методичні рекомендації, затв. МОЗ України) / Іркін І.В., Мішалов В.Д., Михайличенко Б.В., Войченко В.В. - Київ, 2012. – 28 с.
  14. Судово-медична (макро- і мікроскопічна) діагностика раптової серцевої смерті осіб юнацького і молодого віку, що зумовлена дисплазією сполучної тканини (методичні рекомендації, затв. МОЗ України) / Мішалов В.Д., Козлов С.В., Шандига-Глушко О.І. - Київ, НМАПО імені П.Л. Шупика. – 2012. – 16 с.
  15. Використання ДНК-аналізу у судово-медичних експертизах речових доказів та експертизах спірного батьківства (материнства, підміни дітей) (методичні рекомендації, затв. МОЗ України) / Бурчинський В.Г., Дем’янчук А.П., Хохолєва Т.В., Кривда Г.Ф., Кривда Р.Г., Івашина О.Х. - Київ, 2012. –22 с.
  16. Судово-медична оцінка патоморфологічних змін при внутрішньочерепних та спинно-мозкових ушкодженнях (методичні рекомендації) / Гуріна О. О., Дунаєв О. В. - Київ, НМАПО імені П.Л. Шупика. – 2013. – 48 с.
  17. Нові методики приготування цитологічних препаратів та визначення наявності сперми в слідах на речових доказах (методичні рекомендації, затв. МОЗ України) / Бурчинский В.Г., Старовойтова Р.О., Дручініна І.М., Хохолєва Т.В. - Київ.- 2013 -17с.
  18. Комп’ютерна ідентифікація осіб за стоматологічним статусом / В.Д. Мішалов, Є.Я. Костенко, В.І. Біда // Методичні рекомендації. - Київ. – 2013. – 22 с.
  19. Скануючі методики комп’ютерної ідентифікації особи за цифровими ортопантомограмами / В.Д. Мішалов, Є.Я. Костенко, В.І. Біда //Методичні рекомендації. - Київ. – 2013. – 12 с.
  20. Судово-медична характеристика та оцінка вогнепальних ушкоджень грудної клітки і живота, заподіяних патронами «Флобер» / Мішалов В.Д., Михайленко О. В., Зозуля В.М. // Методичні рекомендації. - Київ. – 2014. – 18 с.
  21. Судово-медична характеристика ушкоджень підшлункової залози та визначення давності їх утворення / Мішалов В.Д., Бабкіна О.П., Петрошак О.Ю., Хохолєва Т.В., Личман Т.В. // Методичні рекомендації. - Київ. – 2015. – 31 с.
  22. Судово-медична характеристика ушкоджень селезінки та визначення давності їх утворення / Мішалов В.Д., Бабкіна О.П., Петрошак О.Ю., Войченко В.В., Личман Т.В.// Методичні рекомендації. - Київ. – 2015. – 22 с.
  23. Порядок вилучення біологічних  об’єктів від померлих  осіб, тіла  яких  підлягають  судово-медичній  експертизі, для  наукових досліджень / Мішалов В.Д., Войченко В.В., Юрченко В.Т. // Методичні рекомендації. - Київ. – 2016. – 15 с.