Асистент кафедри стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика,

Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, м. Київ, за спеціальністю стоматологія.

З 2009 року працює на кафедрі стоматології

НМАПО ім. П.Л. Шупика, де завершила післядипломну освіту. Навчання: профілактика захворювань тканин пародонту, основні етапи пародонтологічного лікування (Бостон, США); особливості ендодонтичного лікування у пародонтологічних пацієнтів (Мюнхен, Німеччина); лікування периімплантитів (Польща). З 2016 року є міжнароднім лектором ITOP. На сьогоднішній день об’єднує клінічну, наукову та викладацьку діяльність. Основні напрями професійної діяльності: нехірургічна та хірургічна пародонтальна терапія, лікування периімплантитів, профілактика основних стоматологічних захворювань, сучасні методи індивідуальної  (за концепцією ITOP) та професійної гігієни порожнини рота.

Є автором 5 статей, працює над дисертацийною роботу на здобуття ступеня кандидата наук.