Бургонский Валерій Георгійович,

доцент кафедри стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика, к.м.н., лікар вищої категорії;

випускник факультету стоматології КМІ імені О.О. Богомольця (1973),

учень проф. М.Ф. Данилевського, проф. Ю.І. Бернадського, проф. С.І. Криштаба, проф. М.А. Кодоли;

член координаційної ради Асоціації Стоматологів України;

керівник робочої групи при координаційній раді АСУ по впровадженню лазерних технологій, фізіотерапії і традиційної народної медицини в практичну стоматологію;

член вченої ради Інституту стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика;

член аппробаціонного ради спеціалізованої вченої ради Д 26.613.09 при НМАПО імені П.Л. Шупика;

член редакційної колегії журналу «Сучасна Стоматологія»;

Спеціалізація в питаннях терапевтичної стоматології, знеболення, ендодонтії, пародонтології, фізіотерапії, застосування ультразвуку, лазерних технологій, рефлексотерапії. Практикуючий спеціаліст з йоги.

Післядипломне навчання, професійне вдосконалення та стажування в вузах, а також провідних клініках України, Польщі, Швейцарії, Фінляндії, Німеччини, Італії, Росії.

Більше 80-ти публікацій в стоматологічних виданнях, в тому числі автор:

7ми методичних рекомендацій для практичних лікарів:

• «Застосування акупунктури в стоматології». МОЗ України, Київ, 1980. - 19 с. (у співавт.)

• «Рефлексотерапія в стоматології». - До.: Тов. «Знання» УРСР. - 1988. - 16 с. (у співавт.)

• «Застосування лазерної рефлексотерапії в лікуванні стоматологічних захворювань». ЦНДІС, М., 1989. - 30 с. (у співавт.)

• «Методичні рекомендації до вивчення розділу« Хвороби пародонту »: МОЗ України, Навчально-методичний кабінет КІУЛ, Донецький дмі, 1991. - 75 с. (у співавт.)

• Методичні рекомендації до Вивчення розділу «Хвороби пародонту»: МОЗ України, Навчально-методичний кабінет КІУЛ, Донецький ДМІ, 1993. - 78 с. (у співавт.)

• «Сучасна технологія місцевого знеболення в стоматології»: МОЗ України, КМАПО, Інститут Стоматології КМАПО, Київ, 2005. - 31 с.

• «Лазери в стоматології»: МОЗ України, НМАПО, Інститут Стоматології НМАПО, Київ, 2009. - 56 с.

монографії:

«Рефлексотерапія в комплексному лікуванні хвороб пародонта». - К.: «Здоров'я», 1989, 125 с. (у співавт.);

6-ти практичних посібників:

• «Запальні захворювання щелепно-лицевої ділянки у хворих літнього і похилого віку». - До.: «Здоров'я», 1987, 103 с. (у співавт.);

• «Нетрадиційні методи лікування в стоматології». - К.: «Здоров'я», 1995, с 3-193;

• «Боротьба з перехресної інфекцією під час стоматологічного прийому». - К.: «Ін Юре», 2000., 68 с;

• «Короткий путівник в здорове життя». - К.: Вид-во. ТОВ «Основа». - 2005. - 170 с.;

• «Традиційна народна медицина і сучасна фізіотерапія в стоматологічній практиці». - К.: Вид-во Подолина, 2008. - 288 с.

• Електронне практичний посібник «Сучасна технологія місцевого знеболення в стоматології». Рекомендовано до видання рішенням вченої ради НМАПО, 2008.

навчально-методичного посібника:

• «Фотодинамічна терапія в практичній стоматології», Київ, 2012 39 с.

Автор автоматизованої системи відпустки лікувальних процедур «Доза С», нагородженої дипломом I ступеня та золотою медаллю ВДНГ України.

Автор численних лекцій і навчальних семінарів з актуальних питань застосування в стоматологічній практиці лазерних технологій, знеболення, фізіотерапії, рефлексотерапії, лікування та профілактики захворювань пародонту.

Брав участь в якості лектора в навчальних семінарах і науково-практичних конференціях АСУ - в м Києві, Полтаві, Євпаторії, Житомирі, Івано-Франківську, Рівному, Тернополі, Одесі, Севастополі, Донецьку, Харкові, Чернівцях, Білій Церкві, Вінниці, Львові, Ужгороді, Виноградові, Черкасах, Запоріжжі.

а також в Польщі, Білорусі, Киргизії, Росії.