Асистент кафедри сімейної медицини.

Освіта: закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомолцья в 2008 році за спеціальністю “Лікувальна справа”;

2008-2010 р.р. навчалася в інтернатурі за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» на кафедрі сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика;

2010-2012 р.р. навчалась в клінічній ординатурі за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» на кафедрі сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика;

2012-2017 рр. навчалась в очній аспірантурі на кафедрі сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика;

Кваліфікація:  З 2019 року -  перша кваліфікаційна категорія за фахом “Загальна практика – сімейна медицина”, та друга кваліфікаційну категорія за фахом «Ревматологія». Загальний трудовий стаж – 17 років, загальний лікарський стаж – 11.

Професійна діяльність: З листопада 2017 року і по теперішній час  – асистент кафедри сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика.

Відповідальна за за виховну роботу на кафедрі та   проведення курсу військово-медичної підготовки для лікарів-інтернів та слухачів на циклах ПАЦ, спеціалізації та стажування.

Виконує обов’язки куратора на циклах інтернатури, спеціалізації та тематичного удосконалення за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина»

Тема дисертаційної роботи: «Оптимізація лікування гонартрозу в практиці сімейного лікаря».  23.10.2018 р. отримала диплом ВАК України про присвоєння звання кандидата медичних наук за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина». Диплом ДК № 049067 від 23 жовтня 2018 р.