Марія Олександрівна Рибицька

В 2010 році закінчила з відзнакою Національний медичний університет імені О. О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».

В 2012 році закінчила інтернатуру на кафедрі сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина».

З 2010 по 2012 рр. навчалась в магістратурі на кафедрі сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика та отримала освітньо-кваліфікаційний рівень магістра за фахом «Загальна практика-сімейна медицина».

З 2012 по 2015 рр. навчалась в аспірантурі на кафедрі сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика.

В 2014 році отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за фахом «Ультразвукова діагностика».

В лютому 2018 року відбувся захист кандидатської дисертаційної роботи на тему «Фактори серцево-судинного ризику та атеросклероз у хворих на цукровий діабет 2 типу: діагностика та профілактика» за спеціальністю 14.01.38 «Загальна практика-сімейна медицина».

З 2015 року – асистент кафедри сімейної медицини Інституту сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Лікар загальної практики-сімейний лікар Другої кваліфікаційної категорії.

М. О. Рибицька є дійсним членом Європейської Академії викладачів сімейної медицини (EURACT).

Автор 27 друкованих наукових робіт, 1 патенту, 1 інформаційного листа.

Відповідальна за діловодство кафедри сімейної медицини та проведення курсу військово-медичної підготовки для лікарів-інтернів та слухачів на циклах ПАЦ, спеціалізації та стажування.

Виконує обов’язки куратора на циклах інтернатури, спеціалізації та тематичного удосконалення за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина».