Кіча Наталія Василівна

Адреса електронної пошти: kicha0514@gmail.com

Освіта:

-         закінчила Харківський державний медичний університет в 2005 році за спеціальністю “Лікувальна справа”;

-         2005-2007 р.р. навчалася в інтернатурі за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця;

-         2007-2009 р.р. навчалась в клінічній ординатурі за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» на кафедрі сімейної медицини

НМАПО імені П.Л. Шупика;

-         2009-2012 рр. навчалась в очній аспірантурі на кафедрі сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика;

-         22.11.2013 року захистила кандидатську дисертацію на тему: «Фактори серцево – судинного ризику та їх модифікація у хворих на хронічний холецистит в амбулаторних умовах». 03.04.2014 р. отримала диплом ВАК України про присвоєння звання кандидата медичних наук за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина». Диплом ДК № 020278 від 03 квітня 2014 р.

Кваліфікація:

З 2015 року -  перша кваліфікаційна категорія за фахом “Загальна практика – сімейна медицина”;

Загальний трудовий стаж – 18 років, загальний лікарський стаж – 13 років; науковий стаж - 9 років, науково-педагогічний стаж – 9 років.

Автор і співавтор 45 наукових та навчально - методичних друкованих робіт в українських та міжнародних фахових виданнях, 5 патентів, 2 методичних рекомендацій.

Професійна діяльність:

З 01.12.2012 р. і по теперішній час - асистент кафедри сімейної медицини НМАПО ім. П.Л. Шупика за основним місцем роботи.

Відповідальна за міжнародну діяльність на кафедрі сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика.

Виконує обов’язки куратора на циклах інтернатури, спеціалізації та тематичного удосконалення за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина».