Лікувально-консультативна робота на кафедрі сімейної медицини проводиться у поліклінічних відділеннях КЗ КОР «Київська обласна клінічна лікарня», КЗ КОР «Київський обласний кардіологічний диспансер», а також в Навчально-практичному центрі сімейної медицини м. Києва. Вона включає: обходи за участю професорів, доцентів кафедри в терапевтичних відділеннях, консультування складних клінічних випадків, участь у патолого-анатомічних конференціях. За участю співробітників кафедри виконуються медичні діагностичні маніпуляції, які відповідають кваліфікаційним вимогам лікаря загальної практики-сімейного лікаря. Лікувально-консультативна робота на кафедрі сімейної медицини забезпечується професорсько-викладацьким складом, що включає 1 професора, 3 доцентів, 6 асистентів, з них – 2 докторів наук, 6 кандидатів наук.

При необхідності, співробітники кафедри проводять консультації в інших спеціалізованих відділеннях КЗ КОР «КОКЛ»: реанімаційному, хірургічному, травматологічному, оториноларингологічному, офтальмологічному, неврологічному, а також акушерських відділеннях КЗ КОР «Київський обласний центр охорони здоров’я матері і дитини».

Відповідальна за лікувально-консультативну роботу кафедри сімейної медицини – к. мед. н доцент Данилюк Світлана Володимирівна.