КОНОНОВ Олександр Євгенович - кандидат медичних наук, асистент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НМАПО імені П. Л. Шупика.

Лікар оториноларинголог вищої категорії.

В 1998 році закінчив медичний факультет Донецького державного медичного університету імені М. Горького.

В 2000 році закінчив інтернатуру за фахом  “Оториноларингологія”.

З 2000 по 2011 роки працював оториноларингологом в міськой лікарні № 9 м. Маріуполя.

В 2002 році навчався на циклі тематичного удосконалення «Основи пластичної, естетичної та реконструктивної хірургії» на кафедрі пластичної та реконструктивної хірургії.

З 2006 по 2010 роки навчався в заочній аспірантурі на кафедрі оториноларингології ФІПО Донецького національного медичного університету імені М. Горького.

В 2006 році навчався на циклі тематичного удосконалення «Основи озонотерапії» Одеському державному медичному університеті.

В 2009 році навчався на курсах спеціалізації з сурдології на кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

В 2010 році навчався на циклі тематичного удосконалення «Фоніатрія» на кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

В 2011 році навчався на курсах спеціалізації з дитячої оториноларингології на кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

В 2011 році захистив дисертацію на тему: «Клініко-аудіологічна характеристика слухових порушень у робітників «шумових» професій судноремонтного виробництва».

3 2011 по 2012 роки працював асистентом кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

3 2013 року асистент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.