У рамках здійснення міжнародної діяльності кафедрою сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги проводяться науково-практичні конференції. Так, у 2017 році було організовано науково-практичні конференції з міжнародною участю: «Первинна медична допомога: кращі практики сімейної медицини» м. Київ, 07 – 08 червня 2017 р.; «Невизначеність та доказовість у клінічній практиці та управлінні первинною медичною допомогою», Київ, 30 листопада – 01 грудня 2017 р.

Співробітники кафедри беруть участь у міжнародних симпозіумах, семінарах і конференціях: «Hestourex-World Health, Sport, Tourism Congress & Exhibition», Турція, квітень 2017 р.; «The 3rd Congress of the European academy of neurology», Нідерланди, червень 2017 р.; «Вивчення досвіду Німеччини у впровадженні замісної підтримувальної терапії на первинній ланці медичної допомоги», Німеччина, листопад 2017 р.; «European workshop on healthy living with HIV», вересень 2017 р.). Співробітники кафедри також активно співпрацюють з WONCA та є членами EURACT - EURopean ACademy of Teachers in general practice.

Кафедра знаходиться у активній співпраці із Університетом Бат (Велика Британія), за участі представників якого було проведено Цикл А - для аспірантів з виконання наукових робіт (грудень 2017). З асоціацією сімейних лікарів Ізраілю було підписано Меморандум про співпрацю і проведено низку тренінгів для лікарів загальної практики – сімейних лікарів. У рамках співпраці з USAID (United States Agency for International Development) на госпрозрахункових засадах проведені цикли тематичного удосконалення «Ведення пацієнтів з ВІЛ-інфекцією/СНІДом сімейним лікарем», під час яких у різних регіонах України (Київська, Житомирська, Полтавська, Дніпропетровська, Черкаська, Кіровоградська, Одеська, Херсонська, Миколаївська обл. та м. Київ) підготовлено понад 300 сімейних лікарів. Також за підтримки USAID на госпрозрахункових засадах проведено 2 цикли тематичного удосконалення «Надання інтегрованої допомоги пацієнтам з опіоїдною залежністю на первинній ланці медичної допомоги», слухачами яких стали понад 50 лікарів загальної практики – сімейних лікарів.

Крім того, на кафедрі в клінічній ординатурі навчаються два іноземних громадянина з Німеччини та Зімбабве.