Кіндрась Ігор Борисович, 1954 року народження

(E-mail: Kindras.Igor @ gmail.com)

Закінчив стоматологічний факультет Київського медичного інституту у 1976 році. Після проходження інтернатури з хірургічної стоматології, з 1977 по 1984 рр. працював лікарем ординатором щелепно- лицевого відділення клінічної лікарні № 12 м. Києва. У 1984-1987 роках навчався в аспірантурі на кафедрі щелепно-лицевої хірургії КМАПО їм. П.Л.Шупика. З 1987 року, після дострокового захисту кандидатської дисертації, працював на посаді асистента кафедри щелепно-лицевої хірургії, а з 1993 року і по теперішній час працює на посаді доцента цієї ж кафедри. Щелепно-лицевий хірург вищої категорії.

Кадидат медичних наук, Заслужений лікар України.

Відповідає за лікувальну роботу на кафедрі. Володіє методиками найскладніших оперативних втручань у щелепно-лицевій ділянці. Наукова діяльність здебільшого присвячена питанням діагностики і лікування захворювань слинних залоз.

Проводить семінарські та практичні заняття з усіх розділів щелепно-

лицевої хірургії.

Має 75 друкованих праць.