Під керівництвом професора Тимофєєва О.О. за цей період на кафедрі захистили кандидатські дисертації: О.М. Лихицький (тепер доцент кафедри стоматології Вінницького Національного медичного університету); Д.В. Топчій (сьогодні – асистент кафедри хірургічної стоматології НМУ ім. О.О.Богомольця); О.П. Вєсова, В.В. Камінський, С.В. Максимча, Н.О. Ушко – доценти кафедри щелепно-лицевої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика;  В.Л. Леснухін (Швеція); В.В. Коваленко і В.П. Цислюк – доценти кафедри щелепно-лицевої хірургії і стоматології Військово-медичної академії; Мазен Штай Тамімі – керівник стоматологічного центру дентальної імплантації (Йорданія), А.А.Жеззіні – викладач університету м. Бейрут, Ліван та інші.

Докторські дисертації захистили: І.Г. Лісова – завідувач кафедрою, професор Харківської академії післядипломної освіти, О.І. Мірза – завідувач кафедрою ортопедичної стоматології Київського Інституту екології та медицини, О.С. Барило – доцент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Винницького Національного медичного університету, О.П. Вєсова – професор кафедри щелепно-лицевої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Пошукову докторську дисертацію виконує к.м.н. Н.О. Ушко “Клініка, діагностика, лікування амелобластом щелеп”