teluchakiril@gmail.com

У 2013 році закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю лікувальна справа.

З 2013р. по 2015р. навчався в інтернатурі у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика за спеціальністю радіологія.

З 2015 по 2017 клінічний ординатор кафедри променевої діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика за спеціальністю радіологія.

З 2017 року вечірній аспірант кафедри променевої діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика за спеціальністю радіологія.

Спеціаліст радіолог з практичним стажем 4 роки.

Автор 2 наукових праць присвяченим питанням комп’ютерної томографії, співавтор 2 патентів України на корисну модель.