Search

 

-Кафедра має базове підприємство ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

-Практичні заняття циклів слухачів безпосередньо проходять на технологічних дільницях та лабораторіях цього сучасного фармацевтичного підприємства, яке одне з перших в Україні було сертифіковано у відповідності до Належної виробничої практики (НВП). ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» дуже динамічне підприємство. Сьогодні на її території проводиться понад 250 найменувань лікарських засобів на виробничих площах понад 30 тисяч квадратних метрів. Виробничі потужності «Дарниці» дозволяють випускати більше 500 млн. ампул, 4 млрд. таблеток, 30 млн. флаконів стерильних антибіотиків і більше 30 млн. туб м'яких лікарських форм, річна потужність ділянки виробництва крапель становить 35 млн. флаконів.

Лідерство Фармацевтичної компанії «Дарниця» забезпечується використанням інноваційних технологій та обладнання, що дозволяють гарантувати виробництво лікарських засобів в контрольованих умовах; дотриманням вимог GMP, впровадженням менеджменту якості, широким асортиментом продукції, гнучкістю і мобільністю виробництва, оптимальними цінами при високій якості і ефективності.

У ЗАТ „«Фармацевтична фірма» Дарниця“ працює багато докторів і кандидатів наук, що дозволяє на науковій основі проводити розробку і впроваджувати у виробництво нові, що часто не мають аналогів у світовій практиці, препарати. Вона стала лідером в області фармацевтичного виробництва України. Більш того, компанія — єдиний вітчизняний виробник з усього СНД, що займає лідируючу позицію на внутрішньому ринку за обсягами продажів.

 

-За час існування кафедри пройшли вперше післядипломне навчання майже 820 фахівців з 56 фармацевтичних підприємств України. 

 Адреса:

 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13

Тел.: (044) 566-68-78, ф. (044) 568-32-10

Електронна адреса:  shu@darnitsa.kiev.ua;

www.darnitsa.ua


Головна клінічна база кафедри - міська онкологічна лікарня (КМОЛ), яка знаходиться по вул. Верховинній,69. Клініка забезпечена сучасним медичним обладнанням. Базовим відділенням є відділення абдомінальної хірургії. Керівником клініки абдомінальної хірургії КМОЛ з лікувальної та науково-педагогічної роботи є завідувач кафедри професор Мясоєдов С.Д., який несе повну відповідальність за всі види діяльності кафедри та клініки. Співкерівником клініки з питань клінічної фармакології, фітотерапії  і фармацевтичної опіки є  професор Войтенко  Г.М.  Клініка здійснює свою діяльність, виходячи з основних напрямків, які визначені у відповідності з профілем кафедри НМАПО ім. П.Л. Шупика у приміщеннях клінічного закладу. Проф.Войтенко Г.М. ,  доценти Степаненко В.В. та Тимченко О.Г. здійснюють консультації з питань клінічної фармакології, фітотерапії та фармацевтичної опіки у відділенні абдомінальної хірургії, поліклініки КМОЛ.

 

Другою клінічною базою є фітоаптека за адресою вул. Воровського,5. На базі Аптеки проводиться навчання лікарів-спеціалістів та провізорів-спеціалістів за програмами, затвердженими МОЗ України,  дослідження лікувальної ефективності нових фітопрепаратів,  консультативні прийоми для відвідувачів Аптеки у визначений день (п’ятниця), надається співробітникам Аптеки необхідні фахові консультації з питань фармакокінетики, фармакодинаміки, та взаємодій ліків та БАДів, що є в асортименті Аптеки.

Третьою клінічною базою є українсько-американський Навчально-практичний центр сімейної медицини Дарницького району м. Києва МОЗ України, де проводиться навчання лікарів-спеціалістів та провізорів-спеціалістів за програмами, затвердженими МОЗ України,  здійснюються консультативні прийоми для відвідувачів.

Четвертою клінічною базою є дитяча поліклініка №4 Подільського району м. Києва МОЗ України, де  проводиться навчання лікарів-спеціалістів та провізорів-спеціалістів за програмами, затвердженими МОЗ України,  здійснюються консультативні прийоми для відвідувачів.