Завідувач кафедри

ЗАГОРІЙ Володимир Антонович - доктор фармацевтичних наук, професор.

Фундатором кафедри та її завідувачем з періоду становлення  є доктор фармацевтичних наук, професор, Голова Правління  ПрАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця” – Володимир Антонович Загорій. Багато років  професор В.А.Загорій був Генеральним директором ЗАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця” (тепер ПрАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця”).

Професор В.А. Загорій є провідним фахівцем в галузі промислової фармації, науковий доробок якого складає понад 250 наукових праць, 8 патентів та авторських свідоцтв, 7 монографій, 11 інструктивно-методичних рекомендацій та положень. Під його керівництвом розроблені навчальні плани та програми різних циклів перепідготовки кадрів фармацевтичної промисловості

Колектив кафедри займає активну позицію у формуванні стратегії підвищення кваліфікації спеціалістів фармацевтичної промисловості,  здійсненні підготовки клінічних провізорів-інтернів та провізорів-інтернів з фаху «Загальна фармація» (курс клінічної фармації), лікарів-інтернів, клінічних ординаторів та лікарів-спеціалістів з питань клінічної фармакології, фармаконагляду та фітотерапії, удосконалення  педагогічної майстерності викладачів клінічної фармакології та клінічної фармації ВНЗ України.

Контакти.

1. 04112 м. Київ, вул. Дорогожицька,9

Тел.(044)467 14 13

м. Київ, вул.Верховинна, 69

Ш поверх клінічного корпусу.

2. 02093  м. Київ, вул. Бориспольская, 13

тел. (044) 566-68-78, ф. (044) 568-32-10