КУЛЬЧИЦЬКА ЄВА-ЕМІЛІЯ БОГДАНІВНА - асистент кафедри педіатрії-2.

В 2015 році закінчила третій медичний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за спеціальністю «педіатрія».
2015-2017 роки навчалася в інтернатурі за спеціальністю «педіатрія» на кафедрі педіатрії післядипломної освіти Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.
2017-2019 роки успішно завершила навчання в клінічній ординатурі на кафедрі педіатрії-2 Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.
З 2019 працює на посаді асистента кафедри педіатрії-2 Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.
Виконує на кафедрі дисертаційну роботу.
Є автором 6 наукових праць.
Учасник вітчизняних та міжнародних наукових форумів, конгресів та конференцій.
Вільно володіє англійською, французькою та німецькою мовами.

Основні напрямки навчально-методичної та наукової діяльності: дитяча кардіоревматологія, дитяча кардіологія, функціональна та ультразвукова діагностика.

Відповідає на кафедрі за впровадження інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій навчання, дистанційне навчання, роботу з іноземними клінічними ординаторами та дисертантами.