Корнєва Валентина Володимирівна - доцент кафедри педіатрії-2 НМАПО імені П.Л. Шупика, кандидат медичних наук.

Закінчила Чернівецький медичний інститут з відзнакою у 1972 році. З 1976-1978рр. навчалась  у клінічній ординатурі при кафедрі педіатрії Чернівецького медичного інститут.

З 01.09 1978 р.  по 31.08. 1991 р. працювала асистентом кафедри педіатрії №1 Чернівецького медичного інститут;   у 1983 р. захистила кандидатську дисертацію.

З 01.09 1991 р. працює у КМАПО,  далі НМАПО ім. П.Л.Шупика спочатку по посаді асистента кафедри педіатрії-2. У 2003 р. присвоєно вчена звання доцента, з того ж року по теперішній час  працює на посаді доцента кафедри педіатрії-2 НМАПО ім. П.Л.Шупика.

Відповідальна на кафедрі за навчання в інтернатурі.

Автор 190 наукових праць, співавтор 6 підручників та навчальних посібників, в тому числі   підручника «Педіатрія. Національній  підручник  за редакцією  професора В.В.Бережного», Том І,  Київ 2013; посібника для лікарів - слухачів  закладів (факультетів)  післядипломної  освіти «Актуальні питання педіатрії у практиці сімейного лікаря»  за редакцією академіка НАМН України Ю.В.Вороненка, професора О.Г.Шекери, професора В.В.Бережного та ін. Приймає активну участь в роботі наукових симпозіумів з міжнародною участю де виступає з доповідями,  науково-практичних семінарах у форматі «телемосту» «Проблемні питання педіатрії в практичній медицині» та ін.

Має вищу кваліфікаційну категорію з педіатрії.

Пріоритетній напрямок у роботі: дитяча гастроентерологія, дитяча гематологія, невідкладні стани у дітей.