Глядєлова Наталія Павлівна - доцент кафедри педіатрії-2 НМАПО імені П.Л. Шупика, кандидат медичних наук.

Закінчила з відзнакою педіатричний факультет Київського медичного інституту імені О. О. Богомольця в 1986 році.

Після закінчення інституту в 1986-1990 роках навчалася в клінічній ординатурі при кафедрі дитячих хвороб №1 Київського медичного інституту імені О.О.Богомольця.  З 1990 по 1993 рік працювала лікарем-ординатором відділення молодшого дитинства та стенозуючих ларинготрахеїтів МДКЛ №1 м. Києва. В 1993-1996 роках навчалася в очній аспірантурі на кафедрі педіатрії №2 КМАПО. В 1996 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Оцінка ефективності різних методів лікування хронічних гастродуоденітів у дітей». З 1996 р. по направленню МОЗ України після дострокового закінчення очної аспірантури працювала асистентом кафедри педіатрії №3.

З 1998 року – асистент, з 2007 року – доцент кафедри педіатрії-2 НМАПО імені П. Л. Шупика. У 2017 році проходила стажування з питань ведення муковісцидозу в Італії.

Основні напрямки роботи – фізіологія та патологія дітей молодшого віку, дитяча пульмонологія, питання муковісцидозу, дитяча гастроентерологія, функціональна діагностика.

Відповідальна за навчально-методичну роботу на кафедрі.

Автор більше 130 наукових праць, співавтор національного підручника «Педіатрія», співавтор 12 навчальних посібників та 5 методичних рекомендацій, учасник міжнародних та вітчизняних наукових форумів.

Має вищу лікарську категорію з педіатрії, сертифікат спеціаліста з дитячої кардіоревматології.

Входила до складу робочих груп по розробці Уніфікованого клінічного протоколу первинної медичної допомоги «Кашель у дітей віком від шести років», Уніфікованого клінічного протоколу первинної медичної допомоги «Кашель у дорослих», адаптованої клінічної настанови «Кашель», Уніфікованого клінічного протоколу первинної медичної допомоги «Інтегроване ведення хвороб дитячого віку»  та адаптованої клінічної настанови, заснованої на доказах «Ведення найбільш поширених станів у дітей віком до 5-ти років у контексті інтегрованого ведення хвороб дитячого віку». Голова групи експертів та фахівців, що залучаються до роботи Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель за напрямком «Централізована закупівля медикаментів для лікування хворих на муковісцидоз віком старше 18 років»

Має Подяку від громадської спілки «Орфанні захворювання України» (2016). Нагороджена медаллю «100 років НМАПО ім. П.Л. Шупика» (2018).